django - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Sessions
ro: Sesiuni

en: session key
ro: cheie sesiune

en: session data
ro: date sesiune

en: expire date
ro: dată expirare

en: session
ro: sesiune

en: sessions
ro: sesiuni
