django - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Sessions
sq: Sesione

en: session key
sq: kyç sesioni

en: session data
sq: të dhëna sesioni

en: expire date
sq: datë skadimi

en: session
sq: sesion

en: sessions
sq: sesione
