django - en to tg translation catalogue (6 entries)

en: Sessions
tg: Сессияҳо

en: session key
tg: калиди сессияҳо

en: session data
tg: додаҳои сессияҳо

en: expire date
tg: санаи анҷом

en: session
tg: сессия

en: sessions
tg: сессияҳо
