django - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Sessions
tr: Oturumlar

en: session key
tr: oturum anahtarı

en: session data
tr: oturum verisi

en: expire date
tr: bitiş tarihi

en: session
tr: oturum

en: sessions
tr: oturumlar
