django - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: session key
ur: کلید نشست

en: session data
ur: نشست کا ڈیٹا

en: expire date
ur: مدت ختم ھونے کی تاریخ

en: session
ur: نشست

en: sessions
ur: نشستیں
