django - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Sites
af: Werwe

en: The domain name cannot contain any spaces or tabs.
af: Die domeinnaam mag nie spasies of tab-karakters bevat nie.

en: domain name
af: domeinnaam

en: display name
af: vertoonnaam

en: site
af: werf

en: sites
af: werwe
