django - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: The domain name cannot contain any spaces or tabs.
ast: El nome de dominiu nun pue contener dengún espaciu o tabulación.

en: domain name
ast: nome de dominiu

en: display name
ast: amosar nome

en: site
ast: sitiu

en: sites
ast: sitios
