django - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Sites
bn: সাইট

en: The domain name cannot contain any spaces or tabs.
bn: ডোমেইন নাম এ কোন স্পেস বা ট্যাব থাকতে পারবে না।

en: domain name
bn: ডোমেইন নাম

en: display name
bn: ডিসপ্লে নাম

en: site
bn: সাইট

en: sites
bn: সাইটসমূহ
