django - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Sites
ca: Llocs

en: The domain name cannot contain any spaces or tabs.
ca: El nom de domini no pot contenir cap espai ni tabuladors.

en: domain name
ca: nom del domini

en: display name
ca: nom per mostrar

en: site
ca: lloc

en: sites
ca: llocs
