django - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Sites
cs: Weby

en: The domain name cannot contain any spaces or tabs.
cs: Název domény nemůže obsahovat mezery ani tabulátory.

en: domain name
cs: název domény

en: display name
cs: zobrazený název

en: site
cs: web

en: sites
cs: weby
