django - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Sites
de: Websites

en: The domain name cannot contain any spaces or tabs.
de: Der Domainname darf keine Leerzeichen oder Tabs enthalten.

en: domain name
de: Domainname

en: display name
de: Anzeigename

en: site
de: Website

en: sites
de: Websites
