django - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Sites
eo: Retejoj

en: The domain name cannot contain any spaces or tabs.
eo: Tiu domajna nomo ne povas enteni nek spacojn nek tabojn.

en: domain name
eo: domajna nomo

en: display name
eo: vidiga nomo

en: site
eo: retejo

en: sites
eo: retejoj
