django - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Sites
et: Saidid

en: The domain name cannot contain any spaces or tabs.
et: Domeeni nimes ei tohi olla ei tühikuid ega tabeldusmärke.

en: domain name
et: domeeninimi

en: display name
et: hüüdnimi

en: site
et: sait

en: sites
et: saidid
