django - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Sites
fi: Sivustot

en: The domain name cannot contain any spaces or tabs.
fi: Verkkotunnus ei voi sisältää välilyöntejä tai sarkainmerkkejä.

en: domain name
fi: verkkotunnus

en: display name
fi: näyttönimi

en: site
fi: sivusto

en: sites
fi: sivustot
