django - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Sites
gl: Sitios

en: The domain name cannot contain any spaces or tabs.
gl: O dominio non pode conter espazos nin tabulacións.

en: domain name
gl: dominio

en: display name
gl: nome

en: site
gl: sitio

en: sites
gl: sitios
