django - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Sites
hy: Կայքեր

en: The domain name cannot contain any spaces or tabs.
hy: Տիրույթի անվանում դաշտը չի կարող պարունակել բացատներ կամ թաբեր

en: domain name
hy: Տիրույթի անվանում

en: display name
hy: Ցուցադրվող անունը

en: site
hy: կայք

en: sites
hy: կայքեր
