django - en to ia translation catalogue (6 entries)

en: Sites
ia: Sitos

en: The domain name cannot contain any spaces or tabs.
ia: Le nomine de dominio non pote continer spatios o tabulationes.

en: domain name
ia: nomine de dominio

en: display name
ia: nomine a monstrar

en: site
ia: sito

en: sites
ia: sitos
