django - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Sites
id: Situs

en: The domain name cannot contain any spaces or tabs.
id: Nama domain tidak dapat mengandung karakter spasi atau tab.

en: domain name
id: nama domain

en: display name
id: nama yang ditampilkan

en: site
id: situs

en: sites
id: situs
