django - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Sites
ja: サイト

en: The domain name cannot contain any spaces or tabs.
ja: ドメイン名にスペース、タブを含めることはできません。

en: domain name
ja: ドメイン名

en: display name
ja: 表示名

en: site
ja: サイト

en: sites
ja: サイト
