django - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Sites
ka: საიტები

en: The domain name cannot contain any spaces or tabs.
ka: დომენის სახელი არ შეიძლება შეიცავდეს ჰარებს ან ტაბულაციებს.

en: domain name
ka: დომენის სახელი

en: display name
ka: საჩვენებელი სახელი

en: site
ka: საიტი

en: sites
ka: საიტები
