django - en to mk translation catalogue (6 entries)

en: Sites
mk: Сајтови

en: The domain name cannot contain any spaces or tabs.
mk: Домејнот не може да содржи празни места и табови.

en: domain name
mk: домејн

en: display name
mk: име за приказ

en: site
mk: сајт

en: sites
mk: сајтови
