django - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Sites
mn: Вэб сайтууд

en: The domain name cannot contain any spaces or tabs.
mn: Домэйн нэрэнд таб болон хоосон зай бичиж болохгүй.

en: domain name
mn: домэйн нэр

en: display name
mn: харагдах нэр

en: site
mn: сайт

en: sites
mn: сайтууд
