django - en to nb translation catalogue (6 entries)

en: Sites
nb: Nettsteder

en: The domain name cannot contain any spaces or tabs.
nb: Domenenavnet kan ikke inneholde mellomrom.

en: domain name
nb: domenenavn

en: display name
nb: visningsnavn

en: site
nb: nettsted

en: sites
nb: nettsteder
