django - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Sites
ne: साइटहरु

en: The domain name cannot contain any spaces or tabs.
ne: डोमेनमा खाली ठाउँहरु हुनु हुँदैन ।

en: domain name
ne: डोमेनको नाम

en: display name
ne: देखिने नाम

en: site
ne: साईट

en: sites
ne: साईटहरू
