django - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Sites
nl: Websites

en: The domain name cannot contain any spaces or tabs.
nl: De domeinnaam mag geen spaties of tabs bevatten.

en: domain name
nl: domeinnaam

en: display name
nl: weergavenaam

en: site
nl: website

en: sites
nl: websites
