django - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Sites
nn: Nettstader

en: The domain name cannot contain any spaces or tabs.
nn: Domenenamnet kan ikkje innehalde mellomrom.

en: domain name
nn: domenenamn

en: display name
nn: visingsnamn

en: site
nn: nettstad

en: sites
nn: nettstader
