django - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Sites
ro: Pagini web

en: The domain name cannot contain any spaces or tabs.
ro: Numele de domeniu nu poate conține spații sau tab-uri.

en: domain name
ro: nume domeniu

en: display name
ro: nume afișat

en: site
ro: pagină web

en: sites
ro: pagini web
