django - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Sites
ru: Сайты

en: The domain name cannot contain any spaces or tabs.
ru: Доменное имя не может содержать пробелы или табуляцию.

en: domain name
ru: доменное имя

en: display name
ru: отображаемое имя

en: site
ru: сайт

en: sites
ru: сайты
