django - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Sites
sk: Sídla

en: The domain name cannot contain any spaces or tabs.
sk: Názov domény nemôže obsahovať medzery alebo tabulátory.

en: domain name
sk: názov domény

en: display name
sk: zobrazené meno

en: site
sk: sídlo

en: sites
sk: sídla
