django - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Sites
sl: Strani

en: The domain name cannot contain any spaces or tabs.
sl: Domena ne sme vsebovati presledkov ali tabulatorjev.

en: domain name
sl: ime domene

en: display name
sl: prikazano ime

en: site
sl: stran

en: sites
sl: strani
