django - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Sites
sq: Sajte

en: The domain name cannot contain any spaces or tabs.
sq: Emri i përkatësisë s’mund të përmbajë hapësira ose tabulacione.

en: domain name
sq: emër përkatësie

en: display name
sq: emër shfaqjeje

en: site
sq: sajt

en: sites
sq: sajte
