django - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Sites
sr: Сајтови

en: The domain name cannot contain any spaces or tabs.
sr: Име домена не може да садржи размаке ни табове.

en: domain name
sr: име домена

en: display name
sr: приказано име

en: site
sr: сајт

en: sites
sr: сајтови
