django - en to tk translation catalogue (6 entries)

en: Sites
tk: Sahypalar

en: The domain name cannot contain any spaces or tabs.
tk: Domen adynda boşluklar ýa-da goýmalar bolup bilmez.

en: domain name
tk: domen ady

en: display name
tk: görkezilýän ady

en: site
tk: sahypa

en: sites
tk: sahypalar
