django - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Sites
tr: Siteler

en: The domain name cannot contain any spaces or tabs.
tr: Etki alanı adı, herhangi bir boşluk ya da sekme içeremez.

en: domain name
tr: etki alanı adı

en: display name
tr: görünen isim

en: sites
tr: siteler
