djangorestframework_simplejwt - en to cs translation catalogue (19 entries)

en: Authorization header must contain two space-delimited values
cs: Autorizační hlavička musí obsahovat dvě hodnoty oddělené mezerou

en: Given token not valid for any token type
cs: Daný token není validní pro žádný typ tokenu

en: Token contained no recognizable user identification
cs: Token neobsahoval žádnou rozpoznatelnou identifikaci uživatele

en: User not found
cs: Uživatel nenalezen

en: User is inactive
cs: Uživatel není aktivní

en: Unrecognized algorithm type '{}'
cs: Nerozpoznaný typ algoritmu '{}'

en: Token is invalid or expired
cs: Token není validní nebo vypršela jeho platnost

en: No active account found with the given credentials
cs: Žádný aktivní účet s danými údaji nebyl nalezen

en: The '{}' setting has been removed. Please refer to '{}' for available settings.
cs: Nastavení '{}' bylo odstraněno. Dostupná nastavení jsou v '{}'

en: user
cs: uživatel

en: created at
cs: vytvořený v

en: expires at
cs: platí do

en: Cannot create token with no type or lifetime
cs: Nelze vytvořit token bez zadaného typu nebo životnosti

en: Token has no id
cs: Token nemá žádný identifikátor

en: Token has no type
cs: Token nemá žádný typ

en: Token has wrong type
cs: Token má špatný typ

en: Token has no '{}' claim
cs: Token nemá žádnou hodnotu '{}'

en: Token '{}' claim has expired
cs: Hodnota tokenu '{}' vypršela

en: Token is blacklisted
cs: Token je na černé listině
