djangorestframework_simplejwt - en to fa_IR translation catalogue (24 entries)

en: Authorization header must contain two space-delimited values
fa_IR: هدر اعتبارسنجی باید شامل دو مقدار جدا شده با فاصله باشد

en: Given token not valid for any token type
fa_IR: توکن داده شده برای هیچ نوع توکنی معتبر نمی‌باشد

en: Token contained no recognizable user identification
fa_IR: توکن شامل هیچ شناسه قابل تشخیصی از کاربر نیست

en: User not found
fa_IR: کاربر یافت نشد

en: User is inactive
fa_IR: کاربر غیرفعال است

en: The user's password has been changed.
fa_IR: رمز عبور کاربر تغییر کرده است

en: Unrecognized algorithm type '{}'
fa_IR: نوع الگوریتم ناشناخته '{}'

en: You must have cryptography installed to use {}.
fa_IR: برای استفاده از {} باید رمزنگاری را نصب کرده باشید.

en: Unrecognized type '{}', 'leeway' must be of type int, float or timedelta.
fa_IR: نوع ناشناخته '{}'، 'leeway' باید از نوع int، float یا timedelta باشد.

en: Token is invalid or expired
fa_IR: توکن نامعتبر است یا منقضی شده است

en: Invalid algorithm specified
fa_IR: الگوریتم نامعتبر مشخص شده است

en: No active account found with the given credentials
fa_IR: هیچ اکانت فعالی برای اطلاعات داده شده یافت نشد

en: The '{}' setting has been removed. Please refer to '{}' for available settings.
fa_IR: تنظیمات '{}' حذف شده است. لطفا به '{}' برای تنظیمات موجود مراجعه کنید.

en: user
fa_IR: کاربر

en: created at
fa_IR: زمان ایجاد

en: expires at
fa_IR: زمان انقضا

en: Token Blacklist
fa_IR: لیست سیاه توکن

en: Cannot create token with no type or lifetime
fa_IR: توکن بدون هیچ نوع و طول عمر قابل ساخت نیست

en: Token has no id
fa_IR: توکن id ندارد

en: Token has no type
fa_IR: توکن نوع ندارد

en: Token has wrong type
fa_IR: توکن نوع اشتباهی دارد

en: Token has no '{}' claim
fa_IR: توکن دارای '{}' claim نمی‌باشد

en: Token '{}' claim has expired
fa_IR: '{}' claim توکن منقضی شده

en: Token is blacklisted
fa_IR: توکن به لیست سیاه رفته است
