djangorestframework_simplejwt - en to tr translation catalogue (22 entries)

en: Authorization header must contain two space-delimited values
tr: Yetkilendirme header'i boşlukla sınırlandırılmış iki değer bulundurmak zorunda

en: Given token not valid for any token type
tr: Verilen token hiçbir token tipi için geçerli değil

en: Token contained no recognizable user identification
tr: Token tanınabilir bir kullanıcı kimliği içermiyor

en: User not found
tr: Kullanıcı bulunamadı

en: User is inactive
tr: Kullanıcı etkin değil

en: Unrecognized algorithm type '{}'
tr: Tanınmayan algortima tipi '{}'

en: You must have cryptography installed to use {}.
tr: {} kullanmak için cryptography yüklemeniz gerekiyor.

en: Token is invalid or expired
tr: Token geçersiz veya süresi geçmiş

en: Invalid algorithm specified
tr: Geçersiz algoritma belirtildi

en: No active account found with the given credentials
tr: Verilen kimlik bilgileriyle aktif bir hesap bulunamadı

en: The '{}' setting has been removed. Please refer to '{}' for available settings.
tr: '{}' ayarı kaldırıldı. Mevcut ayarlar için '{}' adresini ziyaret edin.

en: user
tr: kullanıcı

en: created at
tr: oluşturulma tarihi

en: expires at
tr: sona erme tarihi

en: Token Blacklist
tr: Token Kara Listesi

en: Cannot create token with no type or lifetime
tr: Tipi veya geçerlilik süresi olmayan token oluşturulamaz

en: Token has no id
tr: Token'in id'si yok

en: Token has no type
tr: Token'in tipi yok

en: Token has wrong type
tr: Token'in tipi yanlış

en: Token has no '{}' claim
tr: Token'in '{}' claim'i yok

en: Token '{}' claim has expired
tr: Token'in '{}' claim'i sona erdi

en: Token is blacklisted
tr: Token kara listeye alınmış
