python-fedora 0.8.0 - en to hu translation catalogue (28 entries)

en: From %(then)s to %(now)s
hu: %(then)s - %(now)s

en: %d wiki changes in the past week
hu: %d wiki változás a múlt héten

en: Warning: Number of changes reaches the API return limit.
    You will not get the complete list of changes unless
    you run this script using a 'bot' account.
hu: Figyelmeztetés: Számos változás éri el az API visszatérés korlátot.
    Nem fogja megkapni a változások teljes listáját, hacsak nem
    „bot” számlára futtatja ezt az írást.

en: 
    == Most active wiki users ==
hu: 
    == Legtevékenyebb wiki használók ==

en: 
    == Most edited pages ==
hu: 
    == Legtöbbet szerkesztett oldalak ==

en: Loading FAS groups...
hu: Fedora csoportok betöltése…

en: Unable to load FAS groups. Did you set FAS_USERNAME and FAS_PASSWORD?
hu: Nem lehet Fedora csoportokat betölteni. FAS_USERNAME és FAS_PASSWORD beállítva?

en: FAS groups loaded. Don't forget to set FAS_USERNAME and FAS_PASSWORD to a low-privilege account.
hu: FAS csoport betöltve. Ne felejtse el beállítani a FAS_USERNAME és FAS_PASSWORD változókat az alacsony prioritású felhasználói nevekhez.

en: Welcome, %s
hu: Üdvözlöm, %s

en: The credentials you supplied were not correct or did not grant access to this resource.
hu: A megadott igazolvány nem jó vagy nem jogosítja fel a hozzáférésre az erőforráshoz.

en: You must provide your credentials before accessing this resource.
hu: Fel kell mutatnia az igazolványát, mielőtt hozzáfér az erőforráshoz.

en: Please log in.
hu: Kérem jelentkezzen be.

en: You have successfully logged out.
hu: Sikerült kijelentkezni.

en: Log In
hu: Bejelentkezés

en: Password:
hu: Jelszó:

en: Login
hu: Bejelentkezés

en: CSRF attacks
hu: CSRF támadások

en:  are a means for a malicious website to make a request of another
            web server as the user who contacted the malicious web site.  The
            purpose of this page is to help protect your account and this server
            from attacks from such malicious web sites.  By clicking below, you are
            proving that you are a person rather than just the web browser
            forwarding your authentication cookies on behalf of a malicious
            website.
hu: rosszindulatú webhelyek eszköze arra, hogy kérést intézzen más
            webszolgálókhoz a rosszindulatú webhellyel kapcsolatba lépő
            használóként.  E lap célja, hogy segítsen megvédeni az ön
            számláját és e szolgálót az ilyen rosszindulatú webhelyektől.
            Alább kattintva ön bizonyítja, hogy inkább élő személy
            mint csak egy rosszindulatú webhely nevében eljáró és az
            ön hitelesítő sütijét továbbító webböngésző.

en: I am a human
hu: Ember vagyok

en: Forgot Password?
hu: Elfelejtett jelszó?

en: Sign Up
hu: Beiratkozás

en: Welcome
hu: Üdvözöm

en: You are not logged in
hu: Ön nem jelentkezett be

en: CSRF protected
hu: CSRF védve

en: Verify Login
hu: Bejelentkezés ellenőrzése

en: Logout
hu: Kijelentkezés

en: updating visit (%s)
hu: látogatás frissítése (%s)

en: Username:
hu: Felhasználói név:
