python-fedora 0.8.0 - en to th translation catalogue (26 entries)

en: From %(then)s to %(now)s
th: จาก %(then)s ถึง %(now)s

en: %d wiki changes in the past week
th: มีการแก้ไขวิกิ %d ครั้งในสัปดาห์ที่ผ่านมา

en: Warning: Number of changes reaches the API return limit.
    You will not get the complete list of changes unless
    you run this script using a 'bot' account.
th: คำเตือน: จำนวนการเปลี่ยนแปลงครบการจำกัดจำนวนการคืนค่าของ
    API คุณจะไม่ได้รับรายการการเปลี่ยนแปลงทั้งหมดเว้นเสียแต่ว่าคุณรัน
    สคริปต์นี้ด้วยบัญชี 'bot'

en: 
    == Most active wiki users ==
th: 
    == ผู้ใช้วิกิที่ขยันที่สุด ==

en: 
    == Most edited pages ==
th: 
    == หน้าที่แก้ไขมากที่สุด ==

en: Loading FAS groups...
th: กำลังโหลดกลุ่มใน FAS...

en: Unable to load FAS groups. Did you set FAS_USERNAME and FAS_PASSWORD?
th: ไม่สามารถโหลดกลุ่มใน FAS คุณกำหนด FAS_USERNAME และ FAS_PASSWORD หรือยัง?

en: Welcome, %s
th: ยินดีต้อนรับ %s

en: The credentials you supplied were not correct or did not grant access to this resource.
th: ข้อมูลที่คุณระบุมาไม่ถูกต้อง หรือไม่มีสิทธิพอที่จะเข้าถึงทรัพยากรนี้

en: You must provide your credentials before accessing this resource.
th: คุณต้องระบุข้อมูลของคุณก่อนเข้าใช้ทรัพยากรนี้

en: Please log in.
th: โปรดเข้าระบบ

en: You have successfully logged out.
th: คุณได้ออกจากระบบสำเร็จแล้ว

en: Log In
th: เข้าระบบ

en: Password:
th: รหัสผ่าน:

en: Login
th: เข้าระบบ

en: CSRF attacks
th: การโจมตี CSRF

en:  are a means for a malicious website to make a request of another
            web server as the user who contacted the malicious web site.  The
            purpose of this page is to help protect your account and this server
            from attacks from such malicious web sites.  By clicking below, you are
            proving that you are a person rather than just the web browser
            forwarding your authentication cookies on behalf of a malicious
            website.
th:  เป็นวิธีที่เว็บไซต์ประสงค์ร้ายสร้างคำขอร้องไปยังเว็บเซิร์ฟเวอร์อื่นโดยใช้ผู้ใช้ของ
            ผู้ที่เข้าสู่เว็บไซต์นั้น วัตถุประสงค์ของหน้านี้คือช่วยคุณป้องกันบัญชีของคุณ
            และเซิร์ฟเวอร์นี้จากการโจมตีจากเว็บไซต์เหล่านั้น การคลิกด้านล่างนี้คุณจะ
            แสดงว่าคุณเป็นมนุษย์ ไม่ใช่เว็บเบราว์เซอร์ที่ส่งคุ๊กกี้ยึนยันตนของคุณจาก
            เว็บไซต์ประสงค์ร้าย

en: I am a human
th: เราคือมนุษย์

en: Forgot Password?
th: ลืมรหัสผ่าน?

en: Sign Up
th: สมัครสมาชิก

en: Welcome
th: ยินดีต้อนรับ

en: You are not logged in
th: คุณยังไม่ได้เข้าระบบ

en: CSRF protected
th: ป้องกันจาก CSRF แล้ว

en: Verify Login
th: ยึนยันการเข้าระบบ

en: Logout
th: ออกจากระบบ

en: updating visit (%s)
th: อัพเดตกรุณาเข้าที่ (%s)
