python-fedora 0.8.0 - en to tr translation catalogue (20 entries)

en: %d wiki changes in the past week
tr: %d wiki geçtiğimiz hafta değişti

en: 
    == Most active wiki users ==
tr: 
    == En aktif wiki kullanıcıları ==

en: 
    == Most edited pages ==
tr: 
    ==En çok düzenlenen sayfalar ==

en: Loading FAS groups...
tr: FAS grupları yükleniyor...

en: Unable to load FAS groups. Did you set FAS_USERNAME and FAS_PASSWORD?
tr: FAS grupları yüklenemiyor. FAS_USERNAME ve FAS_PASSWORD değişkenlerini atadınız mı?

en: Welcome, %s
tr: Hoşgeldiniz, %s

en: Please log in.
tr: Lütfen giriş yapın.

en: You have successfully logged out.
tr: Başarıyla çıkış yaptınız.

en: Log In
tr: Giriş

en: Password:
tr: Parola:

en: Login
tr: Giriş

en: CSRF attacks
tr: CSRF saldırıları

en: I am a human
tr: Ben bir insanım

en: Forgot Password?
tr: Parolanızı mı unuttunuz?

en: Sign Up
tr: Kayıt Ol

en: Welcome
tr: Hoşgeldiniz

en: You are not logged in
tr: Giriş yapmadınız

en: CSRF protected
tr: CSRF korumalı

en: Verify Login
tr: Girişi Doğrula

en: Logout
tr: Çıkış
