python-fedora 0.8.0 - en to pt translation catalogue (19 entries)

en: From %(then)s to %(now)s
pt: De %(then)s para %(now)s

en: %d wiki changes in the past week
pt: %d mudanças na wiki na semana passada

en: 
    == Most active wiki users ==
pt: 
    == Utilizadores da wiki mais ativos ==

en: 
    == Most edited pages ==
pt: 
    == Páginas mais editadas ==

en: Loading FAS groups...
pt: A ler grupos FAS...

en: Welcome, %s
pt: Bem-vindo, %s

en: The credentials you supplied were not correct or did not grant access to this resource.
pt: As credenciais fornecidas não estão corretas ou não concedem acesso a este recurso.

en: You must provide your credentials before accessing this resource.
pt: Deve fornecer as suas credenciais antes de aceder a este recurso.

en: Please log in.
pt: Por favor, inicie sessão.

en: You have successfully logged out.
pt: A sua sessão foi terminada com sucesso.

en: Log In
pt: Iniciar Sessão

en: Password:
pt: Senha:

en: Login
pt: Iniciar sessão

en: CSRF attacks
pt: ataques CSRF

en: I am a human
pt: Eu sou humano

en: Forgot Password?
pt: Esqueceu a senha?

en: Welcome
pt: Bem vindo

en: You are not logged in
pt: Não tem sessão iniciada

en: Logout
pt: Terminar a sessão
