python-fedora 0.8.0 - en to pl translation catalogue (28 entries)

en: From %(then)s to %(now)s
pl: Od %(then)s do %(now)s

en: %d wiki changes in the past week
pl: %d zmian wiki w przeszłym tygodniu

en: Warning: Number of changes reaches the API return limit.
    You will not get the complete list of changes unless
    you run this script using a 'bot' account.
pl: Ostrzeżenie: liczba zmian osiąga ograniczenie zwrotu API.
    Pełna lista zmian nie zostanie uzyskana, chyba że ten
    skrypt zostanie wykonany używając konta „bot”.

en: 
    == Most active wiki users ==
pl: 
    == Najbardziej aktywni użytkownicy wiki ==

en: 
    == Most edited pages ==
pl: 
    == Najczęściej modyfikowane strony ==

en: Loading FAS groups...
pl: Wczytywanie grup FAS…

en: Unable to load FAS groups. Did you set FAS_USERNAME and FAS_PASSWORD?
pl: Nie można wczytać grup FAS. Ustawiono FAS_USERNAME i FAS_PASSWORD?

en: FAS groups loaded. Don't forget to set FAS_USERNAME and FAS_PASSWORD to a low-privilege account.
pl: Wczytano grupy FAS. Proszę nie zapomnieć o ustawieniu NAZWY_UŻYTKOWNIKA_FAS i HASŁA_FAS nisko uprawnionego konta.

en: Welcome, %s
pl: Witaj, %s

en: The credentials you supplied were not correct or did not grant access to this resource.
pl: Podane dane uwierzytelniające nie są poprawne lub nie gwarantują dostępu do tego zasobu.

en: You must provide your credentials before accessing this resource.
pl: Należy podać dane uwierzytelniające przed uzyskaniem dostępu do tego zasobu.

en: Please log in.
pl: Proszę się zalogować.

en: You have successfully logged out.
pl: Pomyślnie wylogowano.

en: Log In
pl: Zaloguj

en: User Name:
pl: Nazwa użytkownika:

en: Password:
pl: Hasło:

en: CSRF attacks
pl: Ataki CSRF

en:  are a means for a malicious website to make a request of another
            web server as the user who contacted the malicious web site.  The
            purpose of this page is to help protect your account and this server
            from attacks from such malicious web sites.  By clicking below, you are
            proving that you are a person rather than just the web browser
            forwarding your authentication cookies on behalf of a malicious
            website.
pl:  służą złośliwym stronom WWW, aby utworzyć żądanie innego serwera WWW
            jako użytkownik, który skontaktował się ze złośliwą stroną WWW.
            Celem tej strony jest ochrona konta użytkownika i tego serwera
            przed atakami z takich złośliwych stron WWW. Naciskając przycisk
            poniżej użytkownik udowadnia, że jesteś osobą, a nie przeglądarką
            WWW, przekierowującą ciasteczka uwierzytelniania na złośliwą
            stronę WWW.

en: I am a human
pl: Jestem człowiekiem

en: Forgot Password?
pl: Zapomniano hasło?

en: Sign Up
pl: Zarejestruj się

en: Welcome
pl: Witaj

en: You are not logged in
pl: Użytkownik nie jest zalogowany

en: CSRF protected
pl: Ochrona przed CSRF

en: Verify Login
pl: Sprawdzenie logowania

en: Logout
pl: Wyloguj

en: updating visit (%s)
pl: aktualizowanie wizyty (%s)

en: Username:
pl: Nazwa użytkownika:
