python-fedora 0.8.0 - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: From %(then)s to %(now)s
ru: Из %(then)s в %(now)s

en: 
    == Most active wiki users ==
ru: 
    == Самые активные пользователи Wiki ==

en: Welcome, %s
ru: Добро пожаловать, %s

en: Password:
ru: Пароль:

en: Login
ru: Логин

en: I am a human
ru: Я человек

en: Forgot Password?
ru: Забыли пароль?

en: Sign Up
ru: Войти

en: Welcome
ru: Добро пожаловать

en: You are not logged in
ru: Вы не вошли

en: Logout
ru: Выйти
