python-fedora 0.8.0 - en to nl translation catalogue (29 entries)

en: From %(then)s to %(now)s
nl: Van %(then)s naar %(now)s

en: %d wiki changes in the past week
nl: %d wiki veranderingen in de afgelopen week

en: Warning: Number of changes reaches the API return limit.
    You will not get the complete list of changes unless
    you run this script using a 'bot' account.
nl: Waarschuwing: Het aantal veranderingen bereikt de API return limiet.
    Je krijgt niet de complete lijst van wijzigingen, tenzij
    je dit script uitvoert met een 'bot' account.

en: 
    == Most active wiki users ==
nl: 
    == Meest actieve wiki gebruikers ==

en: 
    == Most edited pages ==
nl: 
    == De meeste bewerkte pagina's ==

en: Loading FAS groups...
nl: FAS groepen laden...

en: Unable to load FAS groups. Did you set FAS_USERNAME and FAS_PASSWORD?
nl: Kan FAS groepen niet laden. Heb je FAS_USERNAME en FAS_PASSWORD ingesteld?

en: FAS groups loaded. Don't forget to set FAS_USERNAME and FAS_PASSWORD to a low-privilege account.
nl: FAS groepen geladen. Vergeet niet om FAS_USERNAME en FAS_PASSWORD in te stellen op een lage-rechten account.

en: Welcome, %s
nl: Welkom, %s

en: The credentials you supplied were not correct or did not grant access to this resource.
nl: De referenties die je opgegeven hebt zijn niet juist of verlenen geen toegang tot deze hulpbron.

en: You must provide your credentials before accessing this resource.
nl: Je moet jouw referenties aanbieden voordat deze hulpbron toegankelijk wordt.

en: Please log in.
nl: Gelieve in te loggen.

en: You have successfully logged out.
nl: Je hebt succesvol afgemeld.

en: Log In
nl: Inloggen

en: User Name:
nl: Gebruikersnaam

en: Password:
nl: Wachtwoord:

en: Login
nl: Inloggen

en: CSRF attacks
nl: CSRF aanvallen

en:  are a means for a malicious website to make a request of another
            web server as the user who contacted the malicious web site.  The
            purpose of this page is to help protect your account and this server
            from attacks from such malicious web sites.  By clicking below, you are
            proving that you are a person rather than just the web browser
            forwarding your authentication cookies on behalf of a malicious
            website.
nl:  zijn een manier voor een kwaadaardige website om een verzoek van een andere
            webserver te vragen als de gebruiker die contact opgenomen heeft met de schadelijke website.  Het
            doel van deze pagina is te helpen om jouw account en deze server
            te beschermen tegen aanvallen van dergelijke kwaadaardige websites.   Door hieronder
           te klikken, bewijs je dat je een persoon bent in plaats van alleen de webbrowser
            die jouw authenticatie cookies doorstuurt in naam van een kwaadaardige
            website.

en: I am a human
nl: Ik ben een mens

en: Forgot Password?
nl: Wachtwoord vergeten?

en: Sign Up
nl: Aanmelden

en: Welcome
nl: Welkom

en: You are not logged in
nl: Je bent niet ingelogd

en: CSRF protected
nl: CSRF beschermd

en: Verify Login
nl: Inlog verifiëren

en: Logout
nl: Afmelden

en: updating visit (%s)
nl: bijwerken van bezoek (%s)

en: Username:
nl: Gebruikersnaam:
