python-fedora 0.8.0 - en to uk translation catalogue (29 entries)

en: From %(then)s to %(now)s
uk: З %(then)s до %(now)s

en: %d wiki changes in the past week
uk: %d змін у вікі протягом попереднього тижня

en: Warning: Number of changes reaches the API return limit.
    You will not get the complete list of changes unless
    you run this script using a 'bot' account.
uk: Попередження: кількість змін досягла обмеження, яке накладено програмним інтерфейсом.
    Вам не буде повернуто повний список змін, якщо ви не запустите цей скрипт
    від імені облікового запису «bot».

en: 
    == Most active wiki users ==
uk: 
    == Найактивніші користувачі вікі ==

en: 
    == Most edited pages ==
uk: 
    == Найчастіше редаговані сторінки ==

en: Loading FAS groups...
uk: Завантаження груп FAS…

en: Unable to load FAS groups. Did you set FAS_USERNAME and FAS_PASSWORD?
uk: Не вдалося завантажити групи FAS. Чи встановили ви значення FAS_USERNAME і FAS_PASSWORD?

en: FAS groups loaded. Don't forget to set FAS_USERNAME and FAS_PASSWORD to a low-privilege account.
uk: Групи FAS завантажено. Не забудьте встановити FAS_USERNAME і FAS_PASSWORD на значення облікового запису зі зниженими правами доступу.

en: Welcome, %s
uk: Вітаємо, %s

en: The credentials you supplied were not correct or did not grant access to this resource.
uk: Вами було вказано реєстраційні дані, які не є коректними або не надають доступу до цього ресурсу.

en: You must provide your credentials before accessing this resource.
uk: До отримання доступу до цього ресурсу вам слід вказати ваші реєстраційні дані.

en: Please log in.
uk: Будь ласка, увійдіть до системи.

en: You have successfully logged out.
uk: Ви успішно вийшли з системи.

en: Log In
uk: Вхід

en: User Name:
uk: Користувач:

en: Password:
uk: Пароль:

en: Login
uk: Увійти

en: CSRF attacks
uk: Напади типу CSRF

en:  are a means for a malicious website to make a request of another
            web server as the user who contacted the malicious web site.  The
            purpose of this page is to help protect your account and this server
            from attacks from such malicious web sites.  By clicking below, you are
            proving that you are a person rather than just the web browser
            forwarding your authentication cookies on behalf of a malicious
            website.
uk:  — це можливість для зловмисників, що володіють певним веб-сайтом, виконати запит
            до іншого веб-сервера від імені користувача, який встановив з’єднання з веб-сайтом
            зловмисників. Метою цієї сторінки є захист вашого облікового запису і цього сервера
            від нападів з таких веб-сайтів. Натисканням відповідної кнопки, розташованої нижче,
            ви підтверджуєте, що ви людина, а на просто програма, яка переспрямовує
            ваші куки розпізнавання з веб-сайта зловмисників.

en: I am a human
uk: Я — людина

en: Forgot Password?
uk: Забули пароль?

en: Sign Up
uk: Зареєструватися

en: Welcome
uk: Ласкаво просимо

en: You are not logged in
uk: Ви не увійшли до системи

en: CSRF protected
uk: Захищено від CSRF

en: Verify Login
uk: Перевірити реєстраційні дані

en: Logout
uk: Вийти

en: updating visit (%s)
uk: оновлення відвідування (%s)

en: Username:
uk: Користувач:
