FormEncode 0.7.1 - en to et translation catalogue (76 entries)

en: Please enter a value
et: Palun sisestada väärtus

en: The input must be a string (not a %(type)s: %(value)r)
et: Palun sisestada string (mitte %(type)s: %(value)r)

en: The input must be a string (not None)
et: Palun sisestada string (mitte None)

en: Please enter a zip code (%(format)s)
et: Palun sisestada postiindeks (%(format)s)

en: Please enter a zip code (%s)
et: Palun sisestada postiindeks (%s)

en: Please enter a state code
et: Palun sisestada osariigi kood

en: Please enter a state code with TWO letters
et: Palun sisestada osariigi kood KAHE tähega

en: That is not a valid state code
et: See pole õige osariigikood

en: Please enter a number, with area code, in the form ###-###-####, optionally with "ext.####"
et: Palun sisestada telefoninumber koos suunakoodiga kujul ###-###-####, võib ka koos "ext.####"

en: Missing value
et: Väärtus puudub

en: %(object)r is not a subclass of %(subclass)s
et: %(object)r ei ole päritud klassist %(subclass)s

en: %(object)r is not a subclass of one of the types %(subclassList)s
et: %(object)r ei ole päritud ühestki klassidest %(subclassList)s

en: %(object)r must be one of the types %(typeList)s
et: %(object)r peab olema üks tüüpidest %(typeList)s

en: %(object)r must be of the type %(type)s
et: %(object)r peab olema tüüpi %(type)s

en: Enter a value less than %(maxLength)i characters long
et: Palun sisestada väärtus, mis on lühem kui %(maxLength)i sümbolit

en: Invalid value (value with length expected)
et: Vigane väärtus (oodatakse mittetühja väärtust)

en: Enter a value at least %(minLength)i characters long
et: Palun sisestada vähemalt %(minLength)i sümboli pikkune väärtus

en: You cannot enter a value here
et: Siia ei saa väärtust sisestada

en: The input is not valid
et: Sisestatud väärtus ei kõlba

en: Enter only letters, numbers, or _ (underscore)
et: Lubatud on ainult tähed, numbrid või _ (alakriips)

en: Invalid value
et: Vigane väärtus

en: Value must be one of: %(items)s (not %(value)r)
et: Väärtus peab olema üks neist: %(items)s (mitte %(value)r)

en: Choose something
et: Palun valida väärtus

en: Enter a value from: %(items)s
et: Palun sisestada üks neist väärtustest: %(items)s

en: That value is not known
et: Sellist väärtust ei tunta

en: Nothing in my dictionary goes by the value %(value)s.  Choose one of: %(items)s
et: Väärtusele %(value)s ei ole vastet. Palun valida üks neist: %(items)s

en: Must be an integer index
et: Indeks peab olema täisarv

en: Index out of range
et: Indeks on piirist väljas

en: Item %(value)s was not found in the list
et: Väärtust %(value)s listist ei leitud

en: Date must be after %(date)s
et: Kuupäev peab olema hilisem kui %(date)s

en: Date must be before %(date)s
et: Kuupäev peab olema varasem kui %(date)s

en: The date must be sometime in the future
et: Kuupäev peab olema tulevikus

en: Please enter an integer value
et: Palun sisestada täisarv

en: Please enter a number
et: Palun sisestada arv

en: Enter a value %(min)i characters long or more
et: Palun sisestada vähemalt %(min)i sümboli pikkune väärtus

en: Invalid data or incorrect encoding
et: Vigased andmed või vale kodeering

en: Please enter an email address
et: Palun sisestada e-posti aadress

en: An email address must contain a single @
et: E-posti aadressi sees peab olema üks @-märk

en: The username portion of the email address is invalid (the portion before the @: %(username)s)
et: E-posti aadressi kasutajatunnuse osa on vigane (enne @-märki olev osa: %(username)s)

en: An error occured when trying to connect to the server: %(error)s
et: Serveriga ühenduse võtmise viga: %(error)s

en: The domain portion of the email address is invalid (the portion after the @: %(domain)s)
et: E-posti aadressi domeeniosa on vigane (peale @-märki olev osa: %(domain)s)

en: The domain of the email address does not exist (the portion after the @: %(domain)s)
et: E-posti aadressi domeeni ei ole olemas (peale @-märki olev osa: %(domain)s)

en: You must start your URL with http://, https://, etc
et: URLi algus peab olema http://, https:// vms

en: That is not a valid URL
et: See on vigane URL

en: An error occurred when trying to access the URL: %(error)s
et: URLi poole pöördumisel tekkis viga: %(error)s

en: The server responded that the page could not be found
et: Server vastas, et lehekülge ei leitud

en: The server responded with a bad status code (%(status)s)
et: Server vastas veastaatusega (%(status)s)

en: Please enter the date in the form %(format)s
et: Palun sisestada kuupäev kujul %(format)s

en: Please enter a month from 1 to 12
et: Palun sisestada kuu vahemikus 1 kuni 12

en: Please enter a valid day
et: Palun sisestada päevaks sobiv väärtus

en: That month only has %(days)i days
et: Antud kuus on ainult %(days)i päeva

en: That is not a valid day (%(exception)s)
et: See ei sobi päevaks (%(exception)s)

en: Unknown month name: %(month)s
et: Arusaamatu kuu: %(month)s

en: Please enter a number for the year
et: Palun sisestada aastaarv

en: You must indicate AM or PM
et: Palun märkida AM või PM

en: There are too many :'s
et: Liiga palju kooloneid

en: You may not enter seconds
et: Sekundeid ei saa sisestada

en: You must enter seconds
et: Palun sisestada sekundid

en: You must enter minutes (after a :)
et: Palun sisestada minutid (peale koolonit)

en: The %(part)s value you gave is not a number: %(number)r
et: Sisestatud väärtus %(part)s ei ole arv: %(number)r

en: You must enter an hour in the range %(range)s
et: Palun sisestada tunnid vahemikus %(range)s

en: You must enter a minute in the range 0-59
et: Palun sisestada minutid vahemikus 0-59

en: You must enter a second in the range 0-59
et: Palun sisestada sekundid vahemikus 0-59

en: The name %(name)s is missing
et: Nimi %(name)s puudub

en: Value should be %(true)r or %(false)r
et: Väärtus peab olema %(true)r või %(false)r

en: Value does not contain a signature
et: Väärtus ei sisalda allkirja

en: Signature is not correct
et: Allkiri ei ole õige

en: Fields do not match (should be %(match)s)
et: Väljad ei klapi (peab olema %(match)s)

en: Fields do not match
et: Väljad ei klapi

en: Please enter only the number, no other characters
et: Palun sisestada ainult numbreid, mitte mingeid muid sümboleid

en: You did not enter a valid number of digits
et: Ei ole sisestatud õige arv numbreid

en: That number is not valid
et: Selline arv ei kõlba

en: Please enter numbers only for month and year
et: Palun sisestada ainult kuu ja aasta

en: Invalid Expiration Date
et: Vigane aegumiskuupäev

en: Please enter numbers only for credit card security code
et: Palun sisestada ainult krediitkaardi turvakoodi numbrid

en: Invalid credit card security code length
et: Krediitkaardi turvakood on vigase pikkusega
