FormEncode 0.6 - en to lt translation catalogue (74 entries)

en: Please enter a value
lt: Prašome įvesti reikšmę

en: The input must be a string (not a %(type)s: %(value)r)
lt: Turi būti įvesta eilutė (ne %(type)s: %(value)r)

en: The input must be a string (not None)
lt: Turi būti įvesta eilutė, o ne None

en: Please enter a zip code (%(format)s)
lt: Prašome įvesti ZIP kodą (%(format)s)

en: Please enter a zip code (%s)
lt: Prašome įvesti ZIP kodą (%s)

en: Please enter a state code
lt: Prašome įvesti būsenos kodą

en: Please enter a state code with TWO letters
lt: Prašome įvesti valstijos kodą naudodami dvi raides

en: That is not a valid state code
lt: Tai nėra tinkamas valstijos kodas

en: Please enter a number, with area code, in the form ###-###-####, optionally with "ext.####"
lt: Prašome įvesti numerį (su vietovės kodu) naudodami formatą ###-###-####, papildomai galima naudoti su "ext.####"

en: %(object)r is not a subclass of %(subclass)s
lt: %(object)r nėra paveldėta iš klasės %(subclass)s

en: %(object)r is not a subclass of one of the types %(subclassList)s
lt: %(object)r nėra paveldėtas iš vieno iš šių tipų: %(subclassList)s

en: %(object)r must be one of the types %(typeList)s
lt: %(object)r privalo būti vieno iš šių tipų: %(typeList)s

en: %(object)r must be of the type %(type)s
lt: %(object)r privalo būti %(type)s tipo

en: Invalid value (value with length expected)
lt: Neteisinga reikšmė (tikimasi reikšmės turinčios ilgį)

en: Enter a value at least %(minLength)i characters long
lt: Įveskite reikšmę, kurios ilgis bent jau %(minLength)i simbolis(-iai,-ių)

en: You cannot enter a value here
lt: Jūs negalite čia įvesti reikšmės

en: The input is not valid
lt: Įvesta reikšmė nėra tinkama

en: Enter only letters, numbers, or _ (underscore)
lt: Įveskite tik raides, skaičius arba _ (pabraukimą)

en: Invalid value
lt: Netinkama reikšmė

en: Value must be one of: %(items)s (not %(value)r)
lt: Reikšmė privalo būti viena iš: %(items)s (ne %(value)r)

en: Choose something
lt: Išsirinkite, ką nors

en: Enter a value from: %(items)s
lt: Įveskite vieną iš šių reikšmių: %(items)s

en: That value is not known
lt: Nežinoma reikšmė

en: Nothing in my dictionary goes by the value %(value)s.  Choose one of: %(items)s
lt: Niekas iš mano žodyno neturi reikšmės %(value)s. Išsirinkite vieną iš šių: %(items)s

en: Must be an integer index
lt: Privalo būti skaitinis indeksas

en: Index out of range
lt: Indeksas už ribos

en: Item %(value)s was not found in the list
lt: Reikšmė %(value)s nebuvo rasta sąraše

en: Date must be after %(date)s
lt: Data privalo būti vėlesne negu %(date)s

en: Date must be before %(date)s
lt: Data privalo būti ankstesnė negu %(date)s

en: The date must be sometime in the future
lt: Data privalo būti ateityje

en: Please enter an integer value
lt: Prašome įvesti skaitinę reikšmę

en: Please enter a number
lt: Prašome įvesti skaičių

en: Enter a value %(min)i characters long or more
lt: Įveskite reikšmę lygią arba ilgesnę negu %(min)i simbolis(-iai,-ių)

en: Invalid data or incorrect encoding
lt: Neteisingi duomenys arba neteisingas koduotė

en: Please enter an email address
lt: Prašomę įvesti el. pašto adresą

en: An email address must contain a single @
lt: El.pašto adresas privalo turėti vieną @

en: The username portion of the email address is invalid (the portion before the @: %(username)s)
lt: Vartotojo dalis el.pašte nėra teisinga (dalis prieš @: %(username)s)

en: An error occured when trying to connect to the server: %(error)s
lt: Įvyko klaida bandant jungtis prie serverio: %(error)s

en: The domain portion of the email address is invalid (the portion after the @: %(domain)s)
lt: Domeno dalis el.pašto adrese nėra tinkama (dalis po @: %(domain)s)

en: The domain of the email address does not exist (the portion after the @: %(domain)s)
lt: El.pašto adreso domenas neegzistuoja (dalis po @: %(domain)s)

en: You must start your URL with http://, https://, etc
lt: Jūs privalote pradėti savo URL su http://, https:// ir t.t.

en: That is not a valid URL
lt: Tai nėra teisingas URL

en: An error occurred when trying to access the URL: %(error)s
lt: Įvyko klaida bandant pasiekti URL: %(error)s

en: The server responded that the page could not be found
lt: Serveris atsakė, kad puslapis negali būti rastas

en: The server responded with a bad status code (%(status)s)
lt: Serveris atsakė blogo statuso kodu (%(status)s)

en: Please enter the date in the form %(format)s
lt: Prašome įvesti datą naudodami tokį formatą: %(format)s

en: Please enter a month from 1 to 12
lt: Prašome įvesti mėnesį nuo 1 iki 12

en: Please enter a valid day
lt: Prašome įvesti teisingą dieną

en: That month only has %(days)i days
lt: Šis mėnuo turi tik %(days)i dieną(-as,-ų)

en: That is not a valid day (%(exception)s)
lt: Tai nėra teisinga diena (%(exception)s)

en: Unknown month name: %(month)s
lt: Nežinomas mėnesio pavadinimas: %(month)s

en: Please enter a number for the year
lt: Prašome įvesti skaičių metams

en: You must indicate AM or PM
lt: Turite nurodyti AM arba PM

en: There are too many :'s
lt: Per daug 's

en: You may not enter seconds
lt: Jūs negalite įvesti sekundžių

en: You must enter seconds
lt: Jūs privalote įvesti sekundes

en: You must enter minutes (after a :)
lt: Jūs privalote įvesti minutes (po :)

en: The %(part)s value you gave is not a number: %(number)r
lt: %(part)s reikšmė, kurią jūs įvedėte nėra skaičius: %(number)r

en: You must enter an hour in the range %(range)s
lt: Jūs privalote įvesti valandą iš diapazono %(range)s

en: You must enter a minute in the range 0-59
lt: Jūs privalote įvesti minutes iš diapazono 0-59

en: You must enter a second in the range 0-59
lt: Jūs privalote įvesti sekundes iš diapazono 0-59

en: The name %(name)s is missing
lt: Trūksta vardo %(name)s

en: Value should be %(true)r or %(false)r
lt: Reikšmė turi būti %(true)r arba %(false)r

en: Value does not contain a signature
lt: Reikšmėje nėra parašo

en: Signature is not correct
lt: Neteisingas parašas

en: Fields do not match (should be %(match)s)
lt: Laukai nesutampa (turi būti %(match)s)

en: Fields do not match
lt: Laukai nesutampa

en: Please enter only the number, no other characters
lt: Prašome įvesti skaičius (nenaudokite kitų simbolių)

en: You did not enter a valid number of digits
lt: Jūs neįvedėte teisingo skaitmenų skaičiaus

en: That number is not valid
lt: Tas numeris nėra teisingas

en: Please enter numbers only for month and year
lt: Prašome įvesti skaičius tik mėnesiui ir metams

en: Invalid Expiration Date
lt: Neteisinga galiojimo pabaigos data

en: Please enter numbers only for credit card security code
lt: Prašome įvesti skaičius tik kreditinės kortelės saugumo kodui

en: Invalid credit card security code length
lt: Neteisingas kreditinės kortelės saugos kodo ilgis
