FormEncode 1.2.4 - en to sr translation catalogue (99 entries)

en: Please enter a value
sr: Молим, унесите вредност

en: The input must be a string (not a %(type)s: %(value)r)
sr: Улаз мора бити стринг (не %(type)s: %(value)r)

en: The input must be a string (not None)
sr: Улаз мора бити стринг (не None)

en: Please enter a zip code (%s)
sr: Молим, унесите поштански број (%s)

en: That is not a valid state code
sr: То није исправан код државе

en: That language is not listed in ISO 639
sr: Језик није  наведен у ISO 639

en: The input field %(name)s was not expected.
sr: Поље улаза %(name)s није очекивано.

en: Missing value
sr: Недостаје вредност

en: The input must be dict-like (not a %(type)s: %(value)r)
sr: Унос мора бити сличан речнику (не %(type)s: %(value)r)

en: Please provide only one value
sr: Молим, проследите само једну вредност

en: %(object)r is not a subclass of %(subclass)s
sr: %(object)r није поткласа %(subclass)s

en: %(object)r is not a subclass of one of the types %(subclassList)s
sr: %(object)r није поткласа једне од типова %(subclassList)s

en: %(object)r must be one of the types %(typeList)s
sr: %(object)r мора бити један од типова %(typeList)s

en: %(object)r must be of the type %(type)s
sr: %(object)r мора бити типа %(type)s

en: Enter a value less than %(maxLength)i characters long
sr: Унесите вредност, краћу од %(maxLength)i знакова

en: Invalid value (value with length expected)
sr: Неваљан унос (очекивана је вредност са дужином)

en: Enter a value at least %(minLength)i characters long
sr: Унесите вредност, дужине најмање %(minLength)i знакова

en: You cannot enter a value here
sr: Овде не можете унети вредност

en: The input is not valid
sr: Унос није ваљан

en: Enter only letters, numbers, or _ (underscore)
sr: Унесите само слова, цифре или _ (подвлаку)

en: Invalid value
sr: Неваљана вредност

en: Value must be one of: %(items)s (not %(value)r)
sr: Вредност мора бити једна од: %(items)s (ne %(value)r)

en: Choose something
sr: Изаберите нешто

en: Enter a value from: %(items)s
sr: Унесите једну од вредности: %(items)s

en: That value is not known
sr: Није позната та вредност

en: Nothing in my dictionary goes by the value %(value)s.  Choose one of: %(items)s
sr: Речник не садржи %(value)s. Изаберите једну од: %(items)s

en: Must be an integer index
sr: Индекс мора бити целобројан

en: Index out of range
sr: Индекс је изван опсега

en: Item %(value)s was not found in the list
sr: Елемент %(value)s није нађен у листи

en: Date must be after %(date)s
sr: Датум мора бити касније од %(date)s

en: Date must be before %(date)s
sr: Датум мора претходити %(date)s

en: The date must be sometime in the future
sr: Датум мора бити будући

en: Please enter a number that is %(min)s or greater
sr: Молим, унесите број који је %(min)s или већи

en: Please enter a number that is %(max)s or smaller
sr: Молим, унесите број који је %(max)s или мањи

en: Please enter an integer value
sr: Молим, унесите целобројну вредност

en: Please enter a number
sr: Молим, унесите број

en: Enter a value not more than %(max)i characters long
sr: Унесите вредност дугу највише %(max)i знакова

en: Enter a value %(min)i characters long or more
sr: Унесите вредност дугу најмање %(min)i знакова

en: Invalid data or incorrect encoding
sr: Неваљани подаци или неправилно кодирање

en: Please enter an email address
sr: Молим, унесите адресу е-поште

en: An email address must contain a single @
sr: Адреса е-поште мора садржати један @

en: The username portion of the email address is invalid (the portion before the @: %(username)s)
sr: Корисничко име у адреси е-поште није ваљано (део пре @): %(username)s)

en: An error occured when trying to connect to the server: %(error)s
sr: Појавила се грешка приликом повезивања на сервер: %(error)s

en: The domain portion of the email address is invalid (the portion after the @: %(domain)s)
sr: Домен у адреси е-поште није ваљан (део после @): %(domain)s

en: The domain of the email address does not exist (the portion after the @: %(domain)s)
sr: Домен адресе e-поште не постоји (део после @): %(domain)s

en: You must start your URL with http://, https://, etc
sr: URL мора почети са http://, https://, итд

en: That is not a valid URL
sr: Ово није ваљан URL

en: An error occurred when trying to access the URL: %(error)s
sr: Појавила се грешка приликом досезања URL-a: %(error)s

en: The server responded that the page could not be found
sr: Сервер је одговорио да страна није пронађена

en: The server responded with a bad status code (%(status)s)
sr: Сервер је одговорио са кодом лошег статуса (%(status)s)

en: You must provide a full domain name (like %(domain)s.com)
sr: Морате проследити пуно име домена (као %(domain)s.com)

en: The type of i-name is not defined; it may be either individual or organizational
sr: Тип i-name није дефинисан

en: Dots and dashes may not be repeated consecutively
sr: Тачке и цртице се не смеју непрекидно понављати

en: "%(iname)s" is an invalid i-name
sr: "%(iname)s" није ваљано i-name

en: i-names may not start with numbers nor punctuation marks
sr: i-names не могу почињати бројевима и знаковима интерпункције

en: "%(inumber)s" is an invalid i-number
sr: "%(inumber)s" није ваљан i-number

en: The XRI must be a string (not a %(type)s: %(value)r)
sr: XRI мора бити стринг (не %(type)s: %(value)r)

en: "%(xri_type)s" is not a valid type of XRI
sr: "%(xri_type)s" није ваљан XRI тип

en: "%(id)s" is not a valid OpenId (it is neither an URL nor an XRI)
sr: "%(id)s" није ваљан OpenId (није ни URL ни XRI )

en: Please enter the date in the form %(format)s
sr: Молим, унесите датум у облику %(format)s

en: Please enter a month from 1 to 12
sr: Молим, унесите месец између 1 и 12

en: Please enter a valid day
sr: Молим, унесите исправан дан

en: That month only has %(days)i days
sr: Тај месец има само %(days)i дана

en: That is not a valid day (%(exception)s)
sr: Дан није ваљан (%(exception)s)

en: Unknown month name: %(month)s
sr: Непознато име месеца: %(month)s

en: Please enter a number for the year
sr: Молим, унесите број године

en: Please enter a four-digit year after 1899
sr: Молим, унесите четвороцифрену годину

en: You must indicate AM or PM
sr: Морате назначити пре или после подне (AM или PM)

en: There are too many :'s
sr: Има превише :'s

en: You may not enter seconds
sr: Не можете унети секунде

en: You must enter seconds
sr: Морате унети секунде

en: You must enter minutes (after a :)
sr: Морате унети минуте (после двотачке)

en: The %(part)s value you gave is not a number: %(number)r
sr: %(part)s вредност није број: %(number)r

en: You must enter an hour in the range %(range)s
sr: Морате унети сат у опсегу %(range)s

en: You must enter a minute in the range 0-59
sr: Морате унети минуте у опсегу 0-59

en: You must enter a second in the range 0-59
sr: Морате унети секунде у опсегу 0-59

en: The name %(name)s is missing
sr: Недостаје име %(name)s

en: Value should be %(true)r or %(false)r
sr: Вредност треба да буде %(true)r или %(false)r

en: Value does not contain a signature
sr: Вредност не садржи потпис

en: Signature is not correct
sr: Потпис је неправилан

en: Please enter a valid IP address (a.b.c.d)
sr: Молим, унесите исправну IP адресу (a.b.c.d)

en: The octets must not have leading zeros
sr: Октети не могу имати водеће нуле

en: The octets must be within the range of 0-255 (not %(octet)r)
sr: Октети морају бити у опсегу 0-255 (не %(octet)r)

en: Please enter a valid IP address (a.b.c.d) or IP network (a.b.c.d/e)
sr: Молим, унесите исправну IP адресу (a.b.c.d) или IP мрежу (a.b.c.d/e)

en: The network size (bits) must be within the range of 8-32 (not %(bits)r)
sr: Величина мреже (у битовима) мора бити у опсегу 8-32 (ne %(bits)r)

en: A MAC address must contain 12 digits and A-F; the value you gave has %(length)s characters
sr: MAC адреса мора садржати 12 цифара и A-F; вредност коју сте дали има %(length)s карактера

en: MAC addresses may only contain 0-9 and A-F (and optionally :), not %(char)r
sr: MAC адресе могу садржати само карактере 0-9 и А--F (и опционо :), не %(char)r

en: You must give a value for %s
sr: Морате дати вредност за %s

en: Fields do not match (should be %(match)s)
sr: Поља се не поклапају (мора бити %(match)s)

en: Fields do not match
sr: Поља се не поклапају

en: Fields should be a dictionary
sr: Поља би требало да буду речник (dict)

en: Please enter only the number, no other characters
sr: Молим, унесите само број, без других знакова

en: You did not enter a valid number of digits
sr: Нисте унели потребан број цифара

en: That number is not valid
sr: Тај број није ваљан

en: The field %(key)s is missing
sr: Недостаје поље %(key)s

en: Please enter numbers only for month and year
sr: Молим, унесите само бројеве за месец и годину

en: Invalid Expiration Date
sr: Неваљан рок истека

en: Please enter numbers only for credit card security code
sr: Молим, унесите цифре само за сигурносни код картице

en: Invalid credit card security code length
sr: Неваљана дужина сигурносног кода картице
