oslo.cache Release Notes 1.14.1 - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Newton Series Release Notes
fr: Note de release pour Newton

en: Other Notes
fr: Autres notes

en: Switch to reno for managing release notes.
fr: Commence à utiliser reno pour la gestion des notes de release

en: Unreleased Release Notes
fr: Note de release pour les changements non déployées

en: oslo.cache Release Notes
fr: Note de release pour oslo.cache
