python-senlinclient - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Bug Fixes
fr: Corrections de bugs

en: Current Series Release Notes
fr: Note de la release actuelle

en: New Features
fr: Nouvelles fonctionnalités

en: Newton Series Release Notes
fr: Note de release pour Newton

en: Other Notes
fr: Autres notes

en: Senlin Client Release Notes
fr: Note de release du Client Senlin

en: Upgrade Notes
fr: Notes de mises à jours
